Newsletter
Přírodní růžové mýdlo

Představte si léto. Ranní rosa se třpytí na okvětních plátcích růže jako blyštivé diamanty a vy kráčíte bosí v trávě a už z dálky ucítíte tu opojnou vůni. Netušíte, jestli takhle právě voní jen růže, nebo je to úžasná směs vůní vaší květinové zahrádky. Zastavíte se a dýcháte a uvědomujete si tu výrazně opojnou vůni, která Vám ihned zlepší náladu a naladí na další úžasný den. A takto si přesně připadáte po umytí naším přírodním růžovým mýdlem, do kterého jsme přidali namleté sušené okvětní lístky růže damašské a pro větší aromatický zážitek i vonnou kompozici jasmín-růže-orchidej.

23 zboží na skladě

RůM11

Mýdlárna Šafrán

Dostupnost: 1

75 Kč s DPH

Koupit

75 Kč bez DPH

Ručně vyrobené mýdlo ze 100% přírodních olejů a přírodních ingrediencí. Mýdlo je vyrobeno velmi šetrnou metodou zastudena, která zaručuje zachování všech výživných složek.


Použité oleje:
Olivový olej, kokosový olej, palmový olej RSPO, ricínový olej

 

Použití:

Navlhčenou pokožku těla jemně masírujte mýdlem, dokud se nevytvoří pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.


Hmotnost:

100g ±5%

 

Složení: 

Olivový olej, kokosový olej, palmový olej RSPO, ricínový olej, růžový květ, kombinace vůně jasmín, růže, orchidej, extrakt z grepových jader


Ingredients (INCI): 

Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Glycerin, Sodium Castorate, Rosa Damascena Flower, Parfum, Benzyl Benzoate, Citrus Paradisi Fruit Extract.

Ostatní výrobky ve stejné kategorii: 2


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

enter the code here